Aquadipolo.com web sitemizden verilen siparişlerin teslimatı Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.
Ürünün lenslerinin çizilmesi, eskimesi, camının kırılması, çerçevenin çizilmesi, eskimesi gibi kullanım kaynaklı haller garanti kapsamı dışındadır. Bu hallerin dışında ürünü teslim alındıysa üretim yada malzeme kaynaklı sorun görmeniz halinde garanti kapsamında iade ve teknik servis hizmeti verilmektedir.
Aqua di Polo markamıza ait gözlük çervesine numaralı cam optikçi aracılığı ile takılmaktadır. Anlaşmalı optikçimiz bulunmamaktadır.
Aqua di Polo gözlüklerimiz silme bezi ve gözlük kılıfları ile sevk edilmektedir.
Ürünlerimiz Aqua di Polo markamıza ait orijinal ürünlerdir.
Aqua di Polo saatlerimizden en uzun süre faydalanabilmeniz için, her türlü sıvı ve su temasından uzak tutulması faydalı olacaktır. Uzun süre yoğun su ve sıvı temas sağlayacak durumlar saate zarar verebilir. Yağmur damlası ve su sıçramalarına dayanıklıdır. El yıkama esnasında dikkatli olunması gerekmektedir.
Aqua di Polo saatlerimiz korunaklı kutularda kargoda zarar gelmeyecek şekilde paketlenip gönderilmektedir.
Değişim maalesef yapamıyoruz fakat satın aldığınız ürün iade süresi içerisindeyse iade edebilir, iade süresi doldu ise garanti belgesi üzerinde yazan iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Saatlerimizde kararma sorunu ile karşılaşmamak için; sıvı ve su temasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Garanti belgesinde yazan uyarılara dikkat edilmesi durumunda saatlerimizde kararma olmadan uzun süre kullanım sağlanmaktadır.
Ürün sayfasında bulunan "Stoğa Gelince Haber Ver" alanına mail adresinizi bırakarak stok durumunu takip edebilirsiniz.
Ürünlerimiz korunaklı kutularda kargoda zarar gelmeyecek şekilde paketlenip gönderilmektedir. Hediye paketi ve siparişe not ekleme hizmetimiz şu an için bulunmamaktadır.
Web sitemizden verilen siparişler en geç 24 saat içerisinde kargoya verilmektedir.
Garanti belgesi üzerinde yazan iletişim numaramızdan, haftaiçi 09:00-18.00 saatleri arasında bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.
İletişim numaramızdan ekibimize arayarak veya merhaba@aquadipolo.com mail adresimizden bizimle iletişime geçerek, faturanızı talep edebilirsiniz.
Ürünler tarafımıza ulaştıktan 48 saat içerisinde iadeniz sonuçlanıp para iadesi için bankanıza talimat verilmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde iadeler bankanız tarafından ortalama 3 - 7 gün içinde, debit kart ile yapılan alışverişlerde iadeler ise bankanız tarafından ortalama 7 - 14 gün içinde hesabınıza aktarılmaktadır.
Siparişiniz ile ilgili bilgilere ulaşabilmek için üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" menüsü üzerinden "Siparişlerim" bölümüne girerek ulaşabilirsiniz.
Adreste bulunamamanız, adres yetersizliği, kargo şirketinin size ulaşılamaması veya kargonun taşıma esnasında zarar görmesi gibi nedenlerden dolayı gönderiniz iade olmuş olabilir. Konu hakkında net bilgiyi kargo firmasından alabilirsiniz. En kısa sürede ücret iadeniz tarafımızdan yapılacaktır.
Ürünlerimiz korunaklı kutularda kargoda zarar gelmeyecek şekilde paketlenerek gerekli kontrol süreçlerinden geçerek sevk edilmektedir ancak taşıma esnasında kargo zarar görmüş olabilir, iade kodu alarak hasarlı ürününüzü iade edebilirsiniz.
Teşekkürler, kayıt başarıyla tamamlandı.
Bu e-posta adresi zaten kayıtlı.
Türkçe